ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

 


فرش همواره يکي از مهمترين کالاهاي مربوط به دکوراسيون منزل بوده است. با توجه به اهميت اين کالا و همچنين بالا بودن تنوع آن، قيمت هاي گوناگون و بعضا گران و پراکندگي در فروشگاه هاي مختلف خريد آن با مشکل و حساسيت رو به رو مي باشد. در گذشته اغلب خريد و فروش با مراجعه به حجره هاي فرش فروشي صورت مي گرفت. اين فرايند در حالي بود که تنوع و حق انتخاب مشتري پايين مي آمد و مشتري در نهايت مجبور بود براي فرار از هزينه هاي رفت و آمد و ديگر مشکلات خريد فرش، يکي از فرش ها را حتي به ناچار خريداري کند.


 


فرش همواره يکي از مهمترين کالاهاي مربوط به دکوراسيون منزل بوده است.  با توجه به اهميت اين کالا و همچنين بالا بودن تنوع آن، قيمت هاي گوناگون و بعضا گران و پراکندگي در فروشگاه هاي مختلف خريد آن با مشکل و حساسيت رو به رو مي باشد. در گذشته اغلب خريد و فروش با مراجعه به حجره هاي فرش فروشي صورت مي گرفت. اين فرايند در حالي بود که تنوع و حق انتخاب مشتري پايين مي آمد و مشتري در نهايت مجبور بود براي فرار از هزينه هاي رفت و آمد و ديگر مشکلات خريد فرش، يکي از فرش ها را حتي به ناچار خريداري کند. امروزه نيز اين مشکل در شکلي ديگر به چشم مي خورد. طبق بررسي هاي انجام شده پيرامون خريداران فرش، از عدم اطلاع دقيق در مورد قيمت اصلي فرش ها و همچنين پراکندگي آن در بازار و فروشگاه هاي مختلف گلايه داشته اند. عدم وجود فروشگاهي متمرکز با قيمت مناسب کمتر در بازار هاي فرش ايران به چشم مي خورد. لذا با توجه به اين موضوعات در ادامه ي اين مطلب به بررسي مطالبي پيرامون خريد فرش، ارائه ي عکس فرش هاي مختلف و چشم نواز و . پرداخته خواهد شد.


 


فرش هاي زيبا ي ايراني در خانه ها


وجود فرش کلاسيک زيبا و با کيفيت در خانه هاي ايراني يکي از دغدغه هاي مهم بوده که خانواده ها وقت و هزينه ي بسياري را براي انتخاب درست آن صرف کرده اند.  از آنجايي که مي توان گفت پول زيادي پاي خريد فرش صرف مي شود، لذا در انتخاب و خريداري بايد نکات فوق را مد نظر قرار داد. فرش هاي زيبا و متنوع حاصل هنر سر انگشت بافندگان ايراني مي توانند با کيفيت و تنوع بالايي که در طرح و رنگ دارند روحي دوباره به هر خانه اي ببخشند. همچنين فرش ها را مي توان جلوه گاهي از هزاران حرف و سخن، خاطره، درد دل و هر آنچه که از قلب بافنده ي آن برخاسته است دانست. دنيايي که حتي تپش قلب و نفس هاي بافنده اش نيز در ميان تار و پود هاي آن نهفته است. نقش هاي مختلف فرش ها هر يک مي تواند بيانگر موارد مهم و قابل اشاره اي از جزئيات فرهنگي و بسياري از راز هاي نهان را در اختيار افراد قرار دهد. فرش هاي ايراني از جمله فرش هايي هستند که دنيايي از زيبايي و هنر آميخته به صنعت را در دل تار و پود هاي خود نهفته دارند.


 


32


 


 


منبع نوشته : افکار نيوز

 


آشنايي با الياف به کار رفته در فرش هاي ماشيني

الياف به کار رفته شده در هر فرشي ضامن دوام و کيفيت آن فرش است. اين مهم بايد در بافت فرش هاي مختلف به خوبي و با حساسيت بسيار رعايت شده باشند. امروزه فرش هاي ماشيني اغلب از اليافي با جنس  اکريليک بافته مي شوند و همينطور ابريشم مصنوعي يا همان پلي استرنيز در اين فرايند کاربرد دارند. همچنين در برخي موارد از ترکيب اين دو نوع نيز مي توان استفاده نمود. اما در ميان کليه ي موارد ياد شده مي توان گفت که نخ‌ هاي اکريليک به دليل ويژگي هاي خاصي دارند از جايگاه بالاتري برخوردار مي باشند. ويژگي هايي از قبيل: • از جمله عمر طولاني تر

 • ثبات در رنگ هاي به کار برده شده در آن ها در برابر نور و شستشو

 • مقاومت بيشتر در برابر حرارت

 • حفاظت از ظاهر و زيبايي فرش درگذر زمان33


 


رنگ هاي به کار رفته شده در فرش هاي مختلف ماشيني و دست بافت بسيار متنوع و چشم نواز بوده و همچنين با ترکيب رنگي بسيار حرفه اي به کار رفته شده در اين فرش ها ، ظرافت و زيبايي فرش دو چندان شده است.


تجربه اي موفق و به ياد ماندني در خريد فرش


مجموعه فرش هاي مختلف در بازار هاي ايران همواره از مرغوب ترين و با کيفيت ترين  فرش هاي توليدي در جهان بوده اند. اين فرش ها داراي تنوع بسيار بالا در طرح و رنگ بوده و به همين دليل توانسته جايگاه و محبوبيت خود را بين خريداران حفظ نمايد. از جمله اين محصولات مي توان به فرش هاي دست بافت اشاره نمود. براي داشتن يک تجربه ي خوب و موفق در خريد فرش لازم است تا قبل از آن با خصوصيات فرش با کيفيت آشنا شويد. اين خصوصيات عبارت اند از: • کيفيت در بافت

 • دوام و عمر بالاي فرش

 • ماندگاري و ثبات رنگ هاي استفاده شده در فرش

 • بهره گيري از نخ هاي مرغوب و با کيفيت

 • و در نهايت خريد فرشي نرم و لطيف با کيفيت بالا


 


34


 


خريد فرش از چه روش هايي امکان پذير است؟


فرش نيز مانند هر کالاي ديگري در بازار خريد و فروش خود دستخوش تغييراتي شده است. اين کالا را مي توان به صورت اينترنتي و همچنين به صورت مستقيم خريداري نمود. در ادامه به بررسي هر يک از اين روش ها پرداخته شده است.


 


خريد اينترنتي فرش


يکي از مهمترين کالاهايي که همواره مورد نياز افراد بوده و کيفيت و قيمت آن نيز اهميت زيادي دارد، فرش مي باشد. همچنين امروزه اکثر خريد ها در زمينه هاي گوناگون و اقلام مختلف مورد نياز افراد از طريق اينترنت صورت مي گيرد.


خريد اينترنتي فرش توانسته خدمات و امکاناتي را در اختيار خريداران قرار دهد که برخي از آن ها در فروشگاه هاي محلي ديده نمي شوند. از مزاياي خريد اينترنتي فرش همين بس که ديگر نياز به رفت و آمد هاي زمان بر به فروشگاه هاي متعدد نبوده و در نهايت قيمت خريد ارزان تر تمام مي شود.


همانطور که مي دانيد اغلب محصولات نمايشگاه هاي فرش قيمت هاي بسيار بالا داشته و هزينه ي رفت و آمد و حمل و نقل نيز آن را دو چندان مي کند. اما از طريق خريد اينترنتي مي توان با قيمت خيلي پايين تر فرش مورد پسند خود را درب منزل تحويل گرفت.


 


35


 


خريد فرش به صورت مستقيم


خريداران محترم انواع فرش ها مي توانند با توجه به شهر و محل زندگي خود،‌ از طريق خريد فرش تمامي محصولات را به صورت حضوري ديده و کيفيت فرش ها را در محل مشاهده کنند. در اين روش مي توان فرش ها را به صورت مستقيم از نزديک مشاهده کرد و با بررسي جزئيات آن ها تصميم به خريد گرفت. خريد فرش به صورت مستقيم همچنين اين امکان را فراهم مي کند تا با مقايسه چند نوع فرش و جنس و طرح و رنگ آن ها انتخاب دقيق تري داشت.


تک فرش بزرگ‌ترين فروشگاه اينترنتي فرش کشور، با گستره‌اي از کالاهاي متنوع در زمينه فرش ماشيني براي تمام اقشار جامعه و کاربران خود «تجربه‌ي لذت‌بخش يک خريد اينترنتي» را تداعي مي‌کند.


مشخصات

 • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
 • کلمات کلیدی منبع : خريد ,کيفيت ,همچنين ,صورت ,توان ,قيمت ,صورت مستقيم ,خريد اينترنتي ,براي فرار ,مشتري پايين ,خريد فرش، ,انتخاب مشتري پايين ,مهمترين کالاهاي مربوط
 • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش های شطرنج را به رایگان بیاموزید درمان زخم بستر ، زخم پای دیابتی ، در منزل : 09122127505 فروشگاه اینترنتی ایران کالا خرید تحقیق و مقاله و پاورپوینت آموزش طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی نوت پلکان زندگی تور کربلا Jenny ABGINEH PHOTOGRAPHIC STUDIES INSTITUTE